Dnes je 22.júla 2024, meniny má Magdaléna

Nová kolekcia od značky Kohler povyšuje sprchovanie na zážitok

Značka Kohler uviedla na trh novú kolekciu sprchových ventilov a ovládačov, ktoré sú navrhnuté tak, aby používateľom ponúkli pohlcujúci zážitok zo sprchovania.

Zážitok zo sprchovania

Kolekcia s názvom Anthem je k dispozícii v mechanických aj digitálnych ovládacích paneloch, ktoré môžu ovládať až šesť zariadení ponúkajúcich kontrolu teploty a intenzity prietoku vody. Anthem funguje spolu s novou kolekciou Statement, ktorá obsahuje ručné sprchy, dažďové hlavice a sprchové hlavice, ktoré možno nezávisle nastaviť tak, aby vyhovovali preferenciám používateľa.

Vedeli ste, že? Kolekcie Statement aj Anthem sú ponúkané v štyroch povrchových úpravách leštený chróm, brúsený nikel, matná čierna a brúsená mosadz.

„Každý aspekt nových ventilov a ovládacích prvkov Anthem bol premyslene navrhnutý tak, aby používateľom poskytol skutočne pohlcujúci zážitok zo sprchovania, prispôsobený ich presným špecifikáciám a upravený podľa ich potrieb,“ uviedla podľa portálu dezeen.com značka. Okrem toho dodala, že kolekcia povyšuje rutinu sprchovania na senzorickú udalosť vyššej úrovne, čím ďalej rozširuje špičkový prístup spoločnosti Kohler k digitálnemu sprchovaniu.

„Každý výstup je možné nezávisle nastaviť tak, aby vyhovoval špecifickým požiadavkám používateľa na teplotu a prietok, akým je jemný, teplý prúd z hlavovej dažďovej hlavice spolu so silnou, horúcou masážou z ručnej sprchy,“ vysvetlila značka. Používatelia si tak môžu naprogramovať až 10 obľúbených predvolieb.

Množstvo funkcií a jednoduché ovládanie

Analógové ovládacie prvky sú vybavené kolieskami, ktoré ovládajú prietok a teplotu, zatiaľ čo digitálne ovládacie prvky ponúkajú jeden ovládací prvok s univerzálnymi ikonami pre každú funkciu.

Ventily z kolekcie Anthem sú prepojené s aplikáciou Kohler’s Konnect, ktorá ponúka ďalšiu kontrolu nad ventilmi, vrátane maximálnej teploty sprchovania, trvania sprchovania či spotreby vody. Okrem toho je možné nastaviť i režim zahrievania, ktorý pred sprchovaním vypustí studenú vodu. Aplikáciu je dokonca možné spárovať s hlasovými asistentmi.

Vedeli by ste si niečo podobné predstaviť aj u vás doma? Podeľte sa s nami o váš názor v komentároch pod článkom.

beevam
redakcia
Email redakcia

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 0x
  • 7x
  • 0x
  • 0x

Nie je možné pridávať komentáre.

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie