Dnes je 26.novembra 2022, meniny má Kornel

STORKI: Budeme odkázaní na život v Ekokapsuliach?

Pripravili sme prehľad noviniek a zaujímavostí z oblasti dizajnu, architektúry, trendov z bývania a dych vyrážajúcich miest. Spoznajte farbu roka 2020, čestného víťaza tejto sezóny a oboznámte sa aj s ďalšími farbami, ktoré tomuto roku iste pristanú. Novinkou v architektúre sú ekologické mikrodomy  takzvané Ecocapsule. Smart bývanie, ktoré sprevádza heslo „Čím kompaktnejšie tým lepšie“ vás dostane. Čo hovoríte na takúto novodobú strechu nad hlavou, kdekoľvek si len zažiadate? Predsa len bývanie sa stáva čoraz drahším. Dočítajte sa o koľko sa zvýšili výdavky na bývanie v rozličných mestách na celom Slovensku. Nech vás tento mesiac účet neprekvapí 🙂 Buďte v obraze a zistite aké sú trendy aj v dizajne! Sú prírodné materiály a handmade produkty v kurze? Nechajte sa inšpirovať a vykúzlite zo svojho domova štýlové a zároveň útulné bývanie. Pripravujeme pre vás špeciálny seriál o krásnych, vysokohorských a hlavne dizajnových hoteloch. Chystáte sa niekde tráviť voľný čas s rodinkou alebo bez? Preverte si s nami tie najväčšie vysokohorské topky. V tomto špeciálnom vydaní spoznáte príznačnú atmosféru hotelov a získate prehľad o možnostiach ubytovania a službách, ktoré ponúkajú. Verte nám, nie je ich málo! A na záver? Sľúbené dychberúce miesto!Máte radi záhady a tajomstvá? Pri pohľade na toto mesto behá mráz po chrbte. Čo sa skrýva za jeho bránami sa dočítate aj v tomto článku.

Množstvo kreatívnych nápadov, moderných vychytávok do domácností a zaujímavostí zo sveta prinášame každý deň. Zostaňte s nami a sledujte STORKI.

noprint
Email noprint

Aký bol pre Vás tento článok?

  • 1x
  • 7x
  • 0x
  • 0x

Pridať komentár k článku

Dostávaj najlepší obsah mailom

Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah. Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.

Odosielať
Vyhľadávanie